“Değerli Hocamız Yaşar Erdinç vefat etmiştir…” ile ilgili 67 yorum

 1. Allah rahmet eylesin.
  Ekonomi ve hayat üzerine görüşleri, değerlendirmeleri bize yön verdi.yazilarini heyecanla okurduk.
  Özlemiştik aydınlık dolu yazılarını, hep dua ettim iyileşmesi için..
  Rabbim daha çok sevdiğini yanına alırmış
  Hocamızı bilgisi tevazusu ile hep hatırlayacağız.

 2. Elim bir acı ve büyük kayıp, tüm okurlarına ailesine ve ekonomi dünyasına baş sağlığı diler, ortak acılarımızı paylaşır sabırlar dilerim. Kitapları, yazıları ve yetiştirdiği öğrencileri ile daima aramızda ve yaşamaya devam edecektir. Nurlarda uyusun mekanı cennet olsun…

  1. Allah Rahmet eylesin harika insandı cok üzgünüm Yuce Rabbim ailesine sevdiklerine sabır selamet versin ,degerli hocam nur icinde yat

 3. Çok kıymetli Hocam yıllar önce o dönemin Business Channel’ında kesişti yollarımız. Gerekli kıymetli bilgisi, gerek tatlı sohbeti, gerek insancıllığı, gerekse açık fikirliliği ile müthiş sohbetlerimiz, dostluklarımız oldu. Nur içinde yatsın…

 4. Allah rahmet eylesin. Dürüstlüğüne inandığım için takip ederdim. Nur içinde yatsın Yaşar hocam

 5. Allah rahmet eylesin. Yüce gönüllü insandı, devamlı öğretme, öğrenme çabası içindeydi. Ameliyattan olmadan önce projesi vardı. Yatırımcı psikolojisi üzerineydi bunu da yazılarında açıklamıştı. Bize borsayı sevdiren biriydi, her zaman yaptığı strateji üzerine kurduğu sistemi vardı.

 6. Çok üzüldüm. Bilgisiyle, tevazusuyla herkesi aydınlatmaya çalışırdı.Bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesiyle bizleri hep aydınlattı. Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın. Yakınlarında sabırlar diliyorum

 7. ALLAH (C.C) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Çok değerli bir bilim insanını, insanları karşılıksız seven ve yardımlarını esirgemeyen bir insanı kaybettik. Yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Hakkını helal et Hocam, benden yana varsa helal olsun.

 8. Allah CC rahmet eylesin. Tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Dürüst; bilen ve bildiğini saklamayan;tüm okuyucuları öğrencileri ve ülkesi için çırpınan çok değerli bir insan ve çok değerli bir ekonomistti. Mekanı cennet olsun.

 9. Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın. Yaşar hocam çok içten,samimi ,güleryüzlü aynı zamanda çok bilgili ve öngörüleri doğru çıkan bir ekonomistti.Mekanı cennet olsun inşallah.

 10. Tam 11 yıl önce bir konferansta tanımıştım kendisini, (bir öğrenci iken). Daha sonra kitaplarını ve yazılarını takip ettim. Çok saygı duyduğum hocalardan biri idi. Gerçekten inanılması güç bir haber, hala da şok etkisindeyim.

  Mekanın cennet olsun.
  Allah rahmet eylesin, sevgili hocam.

 11. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bu ülke ve insanları için çok büyük bir değerdi ve çok erken ayrıldı aramızdan. Türk ekonomi ve yatırım dünyası çok büyük bir kayıpla karşı karşıya. Umarım yetiştirdiği öğrenci ve yatırım danışmanları onun yolu üzerinden yürüyerek bu ülkenin ve insanlarının gelişmesi ve zenginleşmesini sağlar.

 12. Son yazısında bile Öğretme çabası içindeydi ‘paranız sağlığınızı bozmasın” Allah Rahmet eylesin

 13. Degerli Dostum’a Allha’tan rahmet diliyorum. Nur içinde yatsın.
  Leeds Univ’de beraberdik. Birlikte güzel zamanlarımız gecti. Memlekete o zamandan katkı vermeye başlamıştı.

 14. Mekanın cennet ruhun pürupak olsun kıymetli hocam•allah sevdiklerine sabır versin•nur içinde yat

 15. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Dönüşünü beklerken acı haberini aldım çok ama çok üzüldüm, Allah sevenlerine sabırlar versin.

 16. Değerli hocamıza Allah rahmet etsin,hemen hemen bütün yazılarını ,videolarını takip ederdim.Hocamızın ameliyatından sonra ara ara hep twitter ina bakıp acaba tekrar yorumlarına,yazılarına başladımı diye bir umutla bakardım ama twitter ı hep 19 Ara 2018 de takılı kalmıştı taki 17 Ağu 2019 da vefat twitter ına kadar.

 17. ÇOK KIYMETLİ ÇOK SEVDİĞİM VE KENDİSİ İLE TANIŞMA ŞEREFİNE NAİL OLDUĞUM MÜTEVAZİ VE BİLGİSİNİ PAYLAŞMAYI SEVEN HOCAMIZI KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜ İÇİNDEYİM.
  ALLAH RAHMET EYLESİN .MEKANI CENNET OLSUN.GERİDE KALAN YAKINLARINA VE SEVDİKLERİNE SABIRLAR DİLİYORUM.

 18. Kendisini 2004 yılında yazılarıyla ve kitaplarıyla tanıdım. En itimat ettiğim kişi oldu bu ekonomi sahasında. Bunca yıl sonra geriye dönüp baktığımda da beni hiç hayal kırıklığına uğratmadığını görüyorum. Güvenilir, dürüst, naif, nezaket sahibi, görgülü, bilgili, kültürlü, çalışkan, harika bir eğitimci, iyi bir aile babası ve çok çok daha fazlasıydı o.

  Bu kadar erken kaybedeceğimizi hiç düşünmemiştim. Babamı, başka sevdiğim ve kıymet verdiğim 2 insanı, şimdi de Yaşar Hocamı bu sene içerisinde kaybettim. 2019 yılı benden alıp götürdükleriyle unutamayacağım bir yıl olacak. Çok, çok üzgünüm. Keşke cenazesine katılabilseydim, maalesef sonrasında haberim oldu bu kaybımızdan :(

  Allah rahmet eylesin, her zaman hatırlayıp, “Bir Yaşar Hocamız vardı, mekanı cennet olsun” diyeceğimiz bir insan. Bizlere çok şey kattı, çok şey öğretti. Bizelere öğrettikleriyle ve kitapları, yazılarıyla yaşayacaktır. Kalbimizde ise zaten hiç ölmedi…

 19. Hayat dolu, mutevazi, pozitifti, guler yuzluydu hep hocam. Kim bilir kacimiza, kac gence ilham kaynagi, ornek olmustur.
  Sevenlerine sabir dilerim. Basimiz sagolusn,
  Allah rahmet eylesin.

 20. Yaşar Hocam nurlar içinde yat. İyi bir eğitimci, güzel bir insandın. Anın uzun süre yaşayacak biz okuyucu ve sevenlerinle.

  Aileniz ve sevdiklerinize sabır ve başsağlığı dilerim.

 21. Sayın hocamın kitaplarından yararlanmış seminerlerine katılmış biri olarak çok değerli iyi insan öğretmeyi seven bilginin güç olduğunu belirten biri olan yatırımcılara ve Türkiye ye daha birçok hizmetleri olacak hocamızı çok erken kaybettik
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun seni özleyeceğiz hocam

 22. Ekonomi ve finans dünyasının en önemli kalemlerinden biriydi.Bilgi birikimi ve tecrübesiyle ekonomi alanında uzmandi.Kendisini TV den izlerken ekonomi yorumlarını cok beğenirdim.Vefat haberini üzüntüyle öğrendim.Finans dünyasının en değerli isimlerinden olan Yaşar Bey e Allah (cc) dan rahmet diler, kederli ailesine sabırlar diliyorum.Mekanı cennet olsun….

 23. teknik analizi öğrendiğim ilk hocamdıç
  Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.

 24. Dürüst , nezaket ve sevgi dolu değerli bir bilim insanını erken kaybetmenin acısı ve hüznü ile Allah ‘dan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum. Ekranlardan hep doğruyu ve iyi tavsiye etti , acımasız piyasa çarklarının özellikle amatör yatırımcılara zarar vermemesi için adeta çırpındı ve onlara ışıķ oldu. Nurlar içinde yat , mekanın cennet olsun bulunmaz yeri dolmaz insan.

 25. ALLAH (C.C) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Çok değerli bir bilim insanını, insanları karşılıksız seven ve yardımlarını esirgemeyen bir insanı kaybettik. Yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Hakkını helal et Hocam, benden yana varsa helal olsun.

 26. Kendisini şahsen tanimayisima rağmen program ve yazılarından takip ederken algiladigim bilgi,dürüstlük ve samimiyeti ben de saygı ve sevgi hissettirdi.
  ALLAH Mekanını cennet eylesin.

  1. Bu gün öğrendim. Çok üzüldüm nur içinde yatsın bilgili, tevazu sahibi çok değerli bir insandı ALLAH utandırmasın. Ailenize ve sevenlerinize sabırlar versin değerli hocam.

 27. Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun. Güleryüzlü, pozitif bir insandı. Sanırım toplumun farklı kesimlerince sevilen ortak paydalarımızdan biriydi. Bu yönüyle örnek olması gerek. Birbirimize karşı hoşgörülü olmamız gerek. Özellikle borsa gibi stresli işlerle uğraşanların, derin nefes almasını bilmesi, hayatın çok da uzun olmayabileceğini aklından çıkarmaması gerek.

  Hemşehrime tekrar Allahtan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Ruhuna fatiha

 28. Çok çok sevdiğim ve çok değer verdiğim güzel bir insandı. İnsanın hası derler ya işte tam da öyle birisi idi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Yeni öğrendim derin bir üzüntü duydum. En son hocamızla bu sayfasında aile ve ekonomi üzerine bir sohbetimiz olmuştu. İnsaniyetini unutmak mümkün değil. Sevgili hocam kalbimizde sonsuza kadar yaşayacaksın. Allah sevdiklerini erken alırmış sözü bir kez daha gerçekleşti. Nur içinde yat.

 29. Gerçekten çok Üzüldüm Uzun Yıllardır kendısının Makalelerını ve TV dekı yorumlarını takip ederdim Güler Yüzlü Dürüst ve Imanlı bır ınsandı RABBIM Ganı Ganı Rahmet eylesın Pek Kıymetlı Aılesıne Sabır ve Uzun ömürler versin.Yaşar Hocam seni özleyeceğiz Şunada Inanıyorum ki sen Bu kirli dünyayı özlemıyeceksın INŞAALLAH Rabbim senı Cennet Bahçesınde Mahşere kadar ağırlayacaktır.

 30. inanamadım ve çok üzüldüm. uzun yıllardan beri yorumlarını ve ekonomi bilgisine değer verdim .Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah.

 31. cok güzel düsturları ve ahlakı olan bir insandı.Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.rabbim ailesine sabırlar versin.

 32. Kendisini yeni tanımıştım. Ama vefatı gerçekten üzdü beni. İyi bir insandı ve paylaşmayı seven pozitif bir insandı. Mekanı cennet olsun.

 33. Hocamıza Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
  Çok değerli bilgisini paylaşan aydınlatan toprak gibi gönlü vardı büyük bir değeri kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim.

 34. Yaşar Hocam bu ülkenin yetiştirdiği önemli bir beyindi.Allah rahmet eylesin. Ne yazık ki yeri dolmadı dolmayacak.Onu saygı ve rahmetle anıyoruz. Çok düzgün adamdı. Adam gibi adamdı. Böyle bir analist göremiyorum artık. Asıl üzücü olanda bu.

 35. Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
  İlk 1996-7 yıllarında köşe yazılarından tanımış, defalarca eğitimlerine katılmıştım. Bilgi, deneyim ve öngörüsünün yanısıra beyefendiliğiyle örnek bir insan, yeri doldurulamayacak bir ekonomistti.
  Hakkınızı helal edin hocam.

 36. Kaybına alışmak çok zor. Vefat ettiğini hatırladıkça üzülüyorum. Tek tesellim vefat etmeden önce tanımış olmak, haftalık bültenlerini, youtube yayınlarını, burada yayınlanan yazılarını, periscope yayınlarını hepsini tanıdığım kısa sürede takip etmek. Bir kişi zor bir konuyu basitçe anlatamıyorsa çok iyi öğrenememiş demektir. Hocamız her şeyi çok iyi anlatıyordu. Bir çok şeyi bizim için basitleştirdi. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

 37. Allah rahmet eylesin, 2000 yıllarda kendisini takip ediyordum. Şimdi bakınca öğrendim ve üzüldüm. Bir Güzel insan daha aramızdan ayrılmış. Mekanı Cennet olsun. Allah rahmet eylesin.

 38. Allah rahmet eylesin, gerçekten çok üzücü. İlham kaynağıydı ondan çok şey öğrendim. Hakkını helal etsin… Selametle

 39. Çok sevdiğim Online derslerini defalarca aldığım yazılarını Youtube yayınlarını takip ettiğim çok değerli bir ekonomistti. Kaybettiğimize çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun inşaAllah

 40. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bazı insanların yokluğuna kolay alışılmaz…

 41. 2000’lerin başında Marmara Üniversitesinde kesişti yollarımız. Sıranın üzerine çıkarak ders anlatan çılgın, keyifli, dopdolu hocam! Dilinden hiç düşürmediği ailesine, çocuklarına aşık, hayattaki tecrübelerini kendinden sonra gelenlere sırf faydalansınlar diye tüm gücüyle aktaran, zihni açık ruhu zengin hocam! Şimdi öğrendim ve öylesine üzgünüm ki. Işığınız daim olsun.

 42. Şahsen tanımış olmakdan onur duyduğum alçakgönüllü ve güzel yürekli hocamızı erken yaşda
  kaybetmiş olmak çok üzücü.Kendisinden çok şey öğrendim.Boşluğu ve yokluğunu her daim
  hissedecek,saygı ve sevgiyle anacağım.Allah rahmetiyle kucaklasın.Huzur içinde yatsınlar.

 43. Sevgili Hocamı maalesef geç tanıdım.

  Yaşar Hocamız gerçek bir Borsa Uzmanı. Davranışsal Bilim de çok doğru tavsiyeleri var. Sayesin de çok şey öğrendim ve öğreniyorum. Ne yazık ki aramız dan çok erken ayrılmış.

  Allah dan gani gani rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Ruhu şad olsun.

  Saygılarımla

 44. Allah Rahmet eylesin. Küçük Yatırımcıların çok Dürüst ve Gerçekten Dostu,Danışmanı idi.

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir