Atilla Yeşilada – Dinamik dinamik, tatlı tatlı, sıcak sıcak güme gidiyoruz

Atilla Yeşilada

ParaAnaliz’in bu aziz millete yeni hizmeti olan PA Sosyal yayın hayatına başladı. Artık sohbetlerimizi o platformda yapacağız. Taze, heyecan verici ve beyninizi ütüleyici quizlerle ruh sağlığınızın iyice bozulmasına katkıda bulunacağız. Eskiden makale yazdığımda 250-300 yorum gelirdi, artık millet OHAL korkusundan bırakın sosyal medyada yorum yazmayı, restoranda konuşmaktan korkuyor, PA Sosyal herkesin rahatça sohbet edebileceği troll-free bir ortam olacak.

Ben de bu de  hizmete naçizane bir katkıda bulunabilmek amacıyla  işbu makaleye FÖŞ hakkında bir quiz’le başlamak isterim:

FÖŞ aşağıdaki hobilerin hangisi tercih eder?

  • Paslı kerpetenle ayak tırnağının sökülmesi
  • Elektrikli matkapla kanal tedavisi
  • Kaskın içinde zehirli tarantularla motosiklet kullanmak
  • Kanayan basuruyla piranha dolu nehri geçmek
  • Enflasyon Roporu sunumu izlemek
  • (E) şıkkı hariç hepsi

Maalesef dün yine Enflasyon Raporu günüydü, şimdi izlemesen olmaz, izlesem Çetinkaya’ya üzüntümden kahroluyorum. Para politikasını o yapmıyor ki, hesap versin ya da öngörüde bulunsun? Siz hiç niyetini bilmediğiniz bir kişinin önümüzdeki 2 yılda davranışları hakkında 109 sayfa rapor yazdınız mı? Kabir işkencesi valla. Kös dinler gibi dinliyorum..”Dumdum da dumdum..Takatatakata tak. Glukglukgluk….Enflasyon hedefimiz %8…Şakataktukaşak lafabak..2019…Cumburlop hazırlop  aburcop..dinamik”  Bir ara komaya girmişim,  beyaz bir tünelden parlak bir ışığa doğru yürüyorum, sonunda yemyeşil, gelinciklerle dolu bir çayır var ki, hanım suratıma  viski çarpıp koluma dikiş iğnesi batırıp beni hayata döndürdü.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ. (Paraanaliz.Com)

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.