Atilla Yeşilada – Sahte muhaliflere kanmayın, sisteme güvenin

Atilla Yeşilada’nın bugünkü yazısı

Sabah keyifle uyandım, ekonominin nasıl çatır çatır battığına dair haberleri absint-kahve-cheese danish eşliğinde hazmederek keyifle kahvaltımı ettim ve bugün YouTube’da AKP’ye nasıl geçiririm diye oyun planımı hazırlamaya koyuldum ki…..

Sevgili Aşkım, hayatımın tek sahibi ve Odin’den daha çok korktuğum Tanrıça uyanıp telaş içinde şişman popomu dürtükleyerek derhal bu makaleyi yazmamı buyurdu.

Dün gece yine sadece onun gittiği o çok özel okuldan mezun olanların üye olduğu whatsapp gruplarında hararetli bir yazışma trafiği yaşanmış. ABD’de mukim bir sivri akıllı dolar 7.10 olacak demiş. Bir başka deha da “enflasyon %41 olmazsa anırırım” diye ilave etmiş. Facebook’u açtım, bana da göndermişler, fikrimi soruyorlar. Başka mesajlar da var, bankalar batıyor, paramı sistemden çekeyim mi, kambiyo rejimi değişecek, mevduata el koyacaklar. Akl-ı selimiyle tanıdığın Sayın Durmuş Yılmaz’a da teessüf ederim: Devlet emekli maaşlarını ödememezlik yapmaz, ama ödediği parayla bir somun ekmek alamazsınız, o başka birşey.

Bunları yazanlar ve yayanlar vatan haini, kötü niyetli ve bozguncudur. Düşünce özgürlüğüne tüm kalbimle ve adeta limitsizcesine inanmama rağmen, bunları yakalasam kendi ellerimle mapusa atmaktan çekinmem, çünkü masum insanların aklı ve ekmeğiyle oynuyorlar.

Tıka basa dolu sinema salonunda “Yangın var” diye bağırmak ifade özgürlüğü değildir, ulan!

Bu ülkenin topraklarında insanımı en salak tevatürlere inanıp, orda cillop gibi otoBES’ten beleş para kazanmak varken, bitcoin’de FOREX’de, Çiftlikbank’ta gö..nü kaybetmeye iten genetik bozukluk yaratan kimyevi maddelere küfrederek kendimi iktidarı savunan bir makale yazarken buluyorum.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ.

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.