Atilla Yeşilada – Türkiye Ekonomisi: Büyük Resmi görün artık

Atilla Yeşilada

Hayır, beni yanağımdan öpseniz Varlık Fonu (TVF)  hakkında yazdıramazsınız. Çünkü bir kaşık suda fırtına kopartıyorsunuz. Sanki Ziraat Bankası,  BOTAŞ, vs’nin TFV’na devredilmeden önce nasıl yönetildiğini biliyordunuz da şimdi “içi boşaltılacak” diye şikayet ediyorsunuz.

Super Bowl’da THY reklamında oynayan Morgan Freeman’ın nasıl 32 dişini göstererek sırıttığını gördünüz mü? Zenci kardeşimin banka hesabı o kadar şişti ki torunları crack partisi yapıyor be. Hesap veren bir devlette kamu kuruluşunun uçaklarının yarısı hangarda yattığı zaman Meclis-i Mebusan hemen bir komisyon kurup “niye bu kadar para harcadın, Freeman reklamda oynadı diye kaç koltuk satmayı planlıyorsun?” diye hesap sorar. Bunu yapmadıktan sonra THY hisseleri ister TVF’nda olsun, ister Beş Tepe’nin özel hesabında, kaç yazar?

Yazının devamı için TIKLAYINIZ. (Paraanaliz.Com)

“Atilla Yeşilada – Türkiye Ekonomisi: Büyük Resmi görün artık” ile ilgili 1 yorum

  1. sayın hocam ben sizleri 2008 den beri takdir ile takip etmiştim ilk zamanlar fakat sizin rüzgarınıza kapıldım borsada çok para kayıp ettim.nedenmi tüm yazılarınızı incelesinsin tek bir ortak nokta var. Hep KARAMSARLIK POMPALAMAK.

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.