Boris Johnson galiba iş başına gelecek!

– wp:heading {“level”:4} –>

Boris Johnson, en son duruma göre, seçimle İngiltere’nin başbakanı olacakmış gibi görünüyor!

– /wp:heading –>

– wp:paragraph –>

Ekim 2019 tarihinde ülkeyi Avrupa Birliği’nden çıkaracak ve de İngiltere’yi masum bir yaklaşımla bağımsız yapacak ve kendisi yönetecekti.

– /wp:paragraph –>

– wp:paragraph –>

Johnson aslında birkaç kuşak evvel Türk vatandaşı olan bir aile kökeninden gelmiş ve ailesi İngiltere vatandaşı olmuştu. Boris Johnson 54 yaşında. Karşısında rakip olarak, salt 34 destekçisi olan ama dışişleri uzmanlığından gelen Jeremy Hunt bulunuyordu. Ama parlamento, Brexit girişimini üç defa reddetmişti. Jeremy Hunt aynı zamanda ‘no Brexit’ anlaşmasını da reddetmeye çalışmıştı. Bu durumda ise sonraki başbakan seçimde mücadele edip kazanacaktı veya ikinci bir referandumu yeniden kazanmak için çabalayacaktı.

– /wp:paragraph –>

– wp:paragraph –>

Muhafazakar Parti seçmenlerine göre, Bay Johnson’un en büyük kazanma şansı, normal vatandaşlardan oy alabilmesiydi. İngiltere, finansal anlaşma ve vatandaşların haklarının korunması ve İrlanda adasının fiziki hudut durumunu ortadan kaldıran bir yaklaşımı gündeme getirecekti. Diğer taraftan da Avrupa Komisyonu, tam üç adet şart olacağını gündeme getiriyordu.

– /wp:paragraph –>

– wp:paragraph –>

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

– /wp:paragraph –>

– wp:heading {“level”:6} –>

Yazının devamı için TIKLAYINIZ.

– /wp:heading –>

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir