Seçimler şimdi beka meselesi oldu

Atilla Yeşilada

CHP, İYİP ve SP listelerinde 340 PKK’lı hainin yer aldığını duyunca dudaklarım uçukladı. Ben 3.000-4.000 arasında hesap etmiştim. Buradan Zillet İttifakı’na sesleniyorum: “Sorun nedir, kardeşim? Kandil’de terörist mi kalmadı, yoksa onlar bile sizin partinizden seçilemeyeceklerini bilecek kadar akıllılar mı?” Seçim Cuma günü gerçekten beka meselesi oldu, Başkanım Erdoğan ve manevi önderim Bahçeli için…

Dövizde bu alevlenme seçim sonrası da devam eder, çünkü mesele ABD’yle papaz olmak. ABD’yle papaz olunca da dövizin başına ne geldiğini herkes geçen Ağustos’ta gördü. Döviz alev alev yanarken de seçim kazanmak Sırat Köprüsü geçmekten zor, hele hele artık fakir vatandaş Tanzim Mağazları’nda bile ucuz gıda bulamıyorsa.

Döviz kuruyla sandık huzuru arasındaki pozitif korelasyonu çok iyi bilen AKP stratejistleri hemen vatan hainlerinin yuvası olan bankalara soruşturma açılmasını rica ettiler BBDK’dan. Arkasından da Rotschild-Ziyonist-Üst Akıl kalesi olarak bilinen JP Morgan’a taarruz başlatıldı. Afferin! Yakışır! Bu güçlü tedbirler sayesinde kendilerine “finansçı” lakabı takan o iğrenç tefeci tayfası elini-eteğini Türkiye’den çekecek, biz de algı operasyonu gölgesi olmadan rahat bir seçim günü yaşıyacağız.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ.

Yorumunuzla Bu Yazıya Katkıda Bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.